Buy ticket Main Page Img

Любі друзі,

Настав час анонсувати одне із найважчих рішень, які нам колись доводилось приймати. Останні місяці ми продовжували працювати над створенням свята і мали віру, що матимемо можливість його провести. Та яким би сильним не було наше бажання, реальність дає про себе знати й корегує наші плани.

Авіасполучення у багатьох країнах досі не відновлено й більшості заявлених у лайнапі артистам не вдасться до нас приєднатись. Також, багато хто з вас поділилися з нами острахом відвідувати масові події у теперішні часи й ми повністю розуміємо цю позицію.

На превеликий жаль, через непідвладні нам обставини - цього року ми не зможемо провести фестиваль у тому обсязі і форматі, в якому ми його бачимо. Світ досі не впорався із епідемією і ми не можемо ризикувати, наражаючи на небезпеку вас, артистів, нашу команду і загалом - дух свята. Адже якщо під час будівництва хтось один підчепить вірус - навряд чи те будівництво матиме шанс вдало завершитись.

Vibronica Festival 2020 | Stardust переноситься на нові дати - 15-18 Липня 2021 Ми ведемо переговори з усіма артистами й вкладемо максимум зусиль, щоб зберегти лайнап таким, як у цьому році.

Звісно, усі придбані квитки перенесемо на наступний рік. Якщо вам не підходять нові дати - будь ласка, напишіть нам протягом двох тижнів - до 12 Червня 2020 й ми повернемо кошти.

Тим часом, не дивлячись на повну невизначеність майбутнього - ми приготували для вас новини-сюрприз й це не відміняється ні в якому разі. Разом з усіма музикантами, що планували завітати на Віброніку цього року, під час карантину ми підготували компіляцію треків. Кожен трек - унікальний, написаний для нас і нашого свята. Готуйте вушка, вже зовсім скоро буде реліз 🎶

Також, бажання гарно потусити нікуди не ділось 😉 Ми слідкуватимемо за подіями і як тільки матимемо можливість - організуємо невелику вечірку-тусовку восени. Слідкуйте за новинами.

Бережіть себе та своїх близьких ❤️ І до зустрічі на танцполі! Просто, трішки згодом.

З любов’ю, Команда Віброніки

Booking form

Ваше Прізвище та Ім`я
Email
Phone number
Number of tickets: *Max 5
Current ticket price 1500 uah
Your order sum(including LiqPay comission) 0 uah

In the beginning there was nothing. There was no matter and no space. There was no sound, and no one who could hear it. Absolute nothingness. Then - the Big Bang comes. Birth of the smallest elements, total chaos, first movements, constant collisions. The formation of larger pieces of matter, planets and us. Us and everything inside us. We all are made of star dust.

That dust was very lucky. It made it through time and space, and joined space cloud of accumulated gases and heavy metals, which in billions of years formed a pale blue dot we call Home. Dust that got a chance to become alive. To live, perceive, feel, grasp, change and become changed, to enjoy and create something new.

Three nights. Three music scenes. Seven locations with lectures, workshops and workshops. More than 150 artists in music, art, theater and dance. Keep up with the news. There is so much more to come!

Vibronica 2020. Stardust.
16-19 July 2020 / Kyiv, Ukraine / Open-air
Join us! Let’s do some wonder ;)

FAQ

Our contacts

Don't close orrefreshthe page untilyour tickets generate...