How we got here

How we got here

Літо в лісі. Захід сонця освітлює теплом берег наповнений людьми, їхніми посмішками та танцями у воді. Вітер підхоплює звуки музики і розносить їх між деревами, підхоплює посмішки і розносить їх між серцями.

закат лес

Коли сонце ховається, вмикаються теплі ліхтарики, простір насичується запахами масали, і ще більш запальними танцями. Ритм - це те, що поєднує. Ритм підхоплює усі пари ніг в танок і перетворює різних людей на одне плем’я.

ночной купол закат на берегу

Перші промені теплого сонця освітлюють фестивальний ліс. День - це час майстер-класів. Хтось починає його з йоги на траві, хтось - з масажу чи малювання. Танці, бойові мистецтва, вокал, гончарство, художнє мистецтво, гра на музичних інструментах, лекції зі здорового харчування, екології і психології. Крім основних музичних сцен, на заході представлені 5 локацій для лекцій і майстер-класів - так, щоб кожен міг для себе знайде щось цікаве, чому можна повчитися.

презентация йога

Щороку фестиваль наповнюється унікальним декором, який наша команда створює власноруч. Він розкриває основну тему заходу, кожен рік нову.

закат для двух купол ночью

Для багатьох людей фестиваль став платформою для творчості. Кожен учасник додає до цього маленького світу своє бачення краси і ділиться ним з усіма.

алибаба улыбка

Крім декорацій, на заході представлені різні види мистецтва: театральні і танцювальні перформанси, вогняні шоу, visual art: арт-інсталяції та відео-мапінг.

неон русалки

Особливу увагу ми приділяємо збереженню природи та екологічному способу життя. У нашому просторі не використовується пластик, сортується сміття і ми регулярно проводимо акції прибирання лісу і висадки дерев (загалом вже було висаджено більше 10 000 дерев).

обсуждение копаем огород

Усе це - Vibronica Festival, свято музики і мистецтва, що щороку проходить під Києвом з 2014. Воно почалось з нашого бажання послухати улюблених артистів наживо в Україні, а вже у 2018 ми зібрали близько 2000 однодумців-шанувальників мультикультурної творчості. За 5 років на Віброніці виступили більше 150 виконавців сучасного електронного та живого звуку, п’яти різних континетів і у різних стилістиках - multicultural electronic, voodoohop, chillrave, world music, downtempo, ethno, rock, dub & psytrance.

Починаючи з весни 2018-го року, крім основного заходу, ми почали організовувати нерегулярні вечірки у Києві з запрошеними виконавцями, що пишуть музику самі.

ночной парень ночная девушка

Створення власного музичного простору - це наш спосіб висловити любов до музики та подяку всім її творцям і поціновувачам. І це наш спосіб ділитися своїм звуком і своєю любов’ю з іншими істотами.

Приєднуйся! Ми робимо дива ;)

Наші Виконавці

Vibronica YouTubeyoutube FacebookaVibronica Photos
plannerVibronica Festival 2020. Star Dust Facebook Event